Політика конфіденційності

Львівелектротранс серйозно ставиться до питання приватності. Нижче викладені п’ять принципів, що лежать в основі нашого підходу до поваги конфіденційності:

  • Принцип 1. Ми дуже цінуємо те, що ви довіряєте нам свою особисту інформацію. Обіцяємо завжди використовувати вашу інформацію законним та чесним шляхом;

  • Принцип 2. Якщо у вас є питання про те, як ми використовуємо вашу особисту інформацію, ми готові оперативно відповісти на ці запитання;

  • Принцип 3. Обіцяємо тримати вашу інформацію у безпеці, та приймати всі розумні заходи, щоб вберегти її від неправомірного використання;

  • Принцип 4. Ми будемо дотримуватися всіх законів, що захищають приватну інформацію, а також співпрацюватимемо з органами влади. У разі відсутності відповідного законодавства, ми діятимемо у відповідності із загальноприйнятими принципами щодо захисту конфіденційної інформації.

  • Принцип 5. Львівелектротранс не буде збирати, використовувати або розкривати вашу особисту інформацію без вашої згоди. У більшості випадків, ми просимо вашої згоди напряму, але, в деяких випадках, ми можемо зробити висновок про згоду внаслідок ваших дій і поведінки. Користуючись сайтом Львівелектротранс ви даєте згоду на збір, використання та розкриття вашої особистої інформації відповідно до цієї політики конфіденційності.

Ми можемо попросити вас надати додаткову згоду, якщо нам потрібно використати вашу особисту інформацію для цілей, які не охоплюються цією політикою конфіденційності.

Ви не зобов'язані надавати таку згоду, і в разі відмови, ваша участь у певних заходах може бути обмежена. Якщо ви надасте додаткову згоду, то умови тієї згоди матимуть перевагу в разі виникнення конфлікту з умовами даної політики конфіденційності.

Якщо ви не згодні на збір, використання та розголошення вашої особистої інформації, в такому випадку, будь ласка, не використовуйте сайти Львівелектротранс або, іншим чином, не надавайте Львівелектротранс особисту інформацію.

З ким ми ділимося вашою особистою інформацією?

Як правило, ми не надаємо вашу особисту інформацію будь-кому за межами Львівелектротранс. Тим не менш, ми можемо поділитися вашою особистою інформацією з довіреною третьою стороною.

Ми також можемо надавати вашу особисту інформацію компаніям, організаціям або фізичним особам за межами Львівелектротранс, якщо ми вважаємо, що розкриття інформації є необхідним з юридичних причин.

Якщо ми поділимося вашою особистою інформацією з третьою стороною, то докладемо всіх зусиль, щоб гарантувати, що вона зберігає ваші дані в безпеці, здійснює всі розумні заходи, щоб захистити її від зловживань, і використовує її тільки у відповідності з даною політикою конфіденційності та відповідними законами і правилами про захист інформації.

Львівелектротранс не продає особисту інформацію.

Oхорона особистої інформації

Ми приймаємо всіх розумних запобіжних заходів, щоб зберегти вашу особисту інформацію і вимагаємо від третіх сторін, які зберігають або займаються обробкою вашої особистої інформації для нас, щоб вони діяли таким же чином. Доступ до вашої особистої інформації обмежений з метою запобігання несанкціонованого доступу, зміни або неправильного використання.

Зміни в нашій політиці конфіденційності

Час від часу ми можемо змінювати дану політику конфіденційності шляхом розміщення оновленої версії політики конфіденційності на сайті Львівелектротранс. Ми надамо вам обґрунтоване повідомлення про будь-які істотні зміни. Ми рекомендуємо вам часто відвідувати наш сайт, щоб бути в курсі того, як ми використовуємо вашу особисту інформацію.